Het Team

Wie is wie op de Cor Emousschool?

Directie

Regiodirecteur

Ingrid Okhuijsen

Teamleider

Marleen Vermin

Klassenleerkrachten

Klassenleerkracht groep 1

Agnes van der Heiden

Klassenleerkracht groep 1 / Schoolcontactpersoon

Henriëtte Lievestro

Klassenleerkracht groep 2a

Marja van der Knaap

Klassenleerkracht groep 2a

Layla Müller

Klassenleerkracht groep 2b

Ilse

Klassenleerkracht groep 2/3

Marike Stevense

Klassenleerkracht groep 2/3

Juanita Appel

Klassenleerkracht groep 3a / RT lezen

Ingrid Egberts

Klassenleerkracht groep 3a

Sabina Hagenaars

Klassenleerkracht groep 3b

Nèviana Zwinkels

Klassenleerkracht groep 3b

Susma Paltan

Klassenleerkracht groep 4a

Sylvia van der Meijden

Klassenleerkracht groep 4a

Liesbeth Boek

Klassenleerkracht groep 4b

Yvonne van Goozen

Klassenleerkracht groep 4b

Shirley Geenjaar

Klassenleerkracht groep 5a

Daniëlle Roubos

Klassenleerkracht groep 5a

Erika Kovacs - van Dam

Klassenleerkracht groep 5b

Chaima Lahouel

Klassenleerkracht groep 6

Caroline Ruijgrok

Klassenleerkracht groep 6

Filip Kalkman

Klassenleerkracht groep 6

Denise

Klassenleerkracht groep 6/7

Tanja Weiershäuser

Klassenleerkracht groep 7a

Angeliek Suthof

Klassenleerkracht groep 7b

Sevalta Ramouter

Klassenleerkracht groep 7/8

Diewertje

Klassenleerkracht groep 7/8

Astrid Kleinveld

(vak)leerkrachten

Vakleerkracht LO

Gerda Don

Vakleerkracht LO

Thijs Visser

Logopedisten

Coördinator logopedie / logopedist / Anti-pestcoördinator

Anuschka van Deth

Logopedist

Charlotte

Logopedist

Barbara Balm

Logopedist

Gineke van Bloppoel

Logopedist

Eva Filipiak

Logopedist

Carine Goossens

Logopedist

Pauline Harmsen

Logopedist

Myrre Hortensius

Logopedist

Hester Lammers

Logopedist

Kitty Manschot

Logopedist

Romy de Smit

Team coördinatoren

Team coördinator / rekencoördinator

Anne Marie Lolkema

Team coördinator / Anti-pestcoördinator

Jeltsje van der Veen

Intern begeleiders

Intern begeleider groep 1, 2a, 2b, 2/3, 3 en 3b

Debby Koudijs

Intern begeleider 4a, 4b en 5a / taalcoördinator

Carlien van der Lugt

Intern begeleider groep 5b, 6, 6/7, 7a, 7b en 7/8

Marleen Looijer

Ondersteunend personeel

Leraar

Paulien van Katwijk

Leraarondersteuner

Liesbeth Boek

Onderwijsondersteuner

Ruth Corver

Onderwijsondersteuner

Shirley Geenjaar

Onderwijsondersteuner

Vasundhara Hira

Onderwijsondersteuner

Astrid Kleinveld

Leraarsondersteuner

Erika Kovacs - van Dam

Onderwijsondersteuner

Denise

Onderwijsondersteuner

Kenia Sánchez

Leraarondersteuner

Layla Müller

Onderwijsondersteuner

Natascha Nieuwkoop

Leraarondersteuner

Marike Stevense

Onderwijsondersteuner

Marieke Zijderveld

Stagecoördinator/SVIB interne coach

Agnes Bos

i-Coach

Richard Hulsebos

Orthopedagoog

Karmen Osman

Orthopedagoog

Marieke Menting

Schoolmaatschappelijk werker / oudercoördinator

Ursila Badal

Managementondersteuner

Joane van Vulpen

Adminstratie

Laura Thunnissen

Conciërge

Peter Meershoek

Technisch vakman ICT/Administratie

Dennis Binnendijk